Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zainteresowany okna serwis Warszawa? Kliknij tu.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]