Twoja strona została zaatakowana? Zamów odwirusowywanie WordPressa

Twoja strona została zaatakowana? Zamów odwirusowywanie WordPressa

Jeżeli chcesz zamówić czyszczenie WordPress, zajrzyj tu.

WordPress okazał się w minionych latach tak modnym systemem zarządzania treścią, iż ilość witryn oraz sklepów internetowych działających z jego zastosowaniem szacuje się aktualnie na miliony. Częstotliwość stosowania tego CMS-a sprawia, iż strony wykonane na WordPressie są popularnym celem ataków hakerów. W przypadku zawirusowania witryny, konieczne jest usunięcie infekcji z WordPressa.

Komu zlecić czyszczenie WordPressa ze złośliwego oprogramowania?

Treści na stronieinternetowej zmieniły się bez Twojej wiedzy? Ze witryny rozsyłany jest spam? Na stronie pojawiły się linki do nieznanych Ci portali? A może nie dajesz rady się zalogować? To tylko kilka z częstych objawów wskazujących na zainfekowaną stronę. W takich przypadkach potrzebne jest bezzwłoczne działanie, aby znaleźć źródło infekcji, a w konsekwencji przywrócić stronę do właściwego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze szkodliwych wtyczek albo po atakach hakerskich warto powierzyć fachowcom od tego typu działań, ponieważ naprawa zawirusowanego WordPressa zazwyczaj wychodzi poza zakres wiedzy osób, które na co dzień zajmują się tylko tworzeniem sklepów oraz stron www na tym CMS-ie.

Czyszczenie malware WordPress – drobiazgowy przegląd baz danych i plików strony

Profesjonaliści zajmujący się czyszczeniem malware ze stron tworzonych na WordPressie w obrębie swoich czynności naprawczych przeprowadzają wnikliwy przegląd plików i baz danych strony. Badają pliki wp-config i htaccess, a także kod zainstalowanych na stronie wtyczek oraz szablonów. Podczas czyszczenia zainfekowanego WordPressa implementowane są na stronie konieczne zabezpieczenia, które zredukują ryzyko ponownej ataków. Jeśli długotrwałe zawirusowanie mogło spowodować dodanie strony do wykazu wykluczeń (między innymi w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z WordPressa eksperci mogą podjąć też konieczne kroki w celu skreślenia jej z takich katalogów. Cykliczne aktualizowanie CMS-a oraz wykorzystywanych na stronie www wtyczek jest niezwykle ważne, gdyż odwrócenie wszelkich efektów zawirusowania nie daje pewności, iż podobny kazus nie nastąpi w przyszłości.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]