Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych - więcej o ofercie na https://bit.ly/2Xd7TG1.

Pragniesz założyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie masz w ogóle strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zakupy przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na analizęwyników sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw specjaliście

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie tylko sprawdzonych, koniecznych wtyczek oraz jego ochronę przed cyberatakami. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub publikować różne porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]