Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Zamów wymianę szybki iPhone 12 Pro.

Laptopy, tablety i telefony są współcześnie nierozerwalną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, tym samym kupując te urządzenia z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od dziesięcioleci urządzenia marki Apple, które mimo dość dużej ceny w stosunku do produktów konkurencyjnych firm, z roku na rok pozyskują sobie miliony nowych użytkowników. Jednak nawet telefon wysokiej klasy może uleć uszkodzeniu bądź przestać należycie działać na skutek intensywnego użytkowania. Co nie znaczy, że bezzwłocznie powinno się wymienić go na nowy – warto bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Musisz wymienić baterię? Dostarcz telefon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, że sprzęt ten pracują płynnie przez lata, jednakże nawet one nie oprą się uszkodzeniom, powstałym z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej i przedniej, zbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, jak również wymianę innych małych podzespołów jak nierejestrujący dźwięków mikrofon bądź niesprawne obiektywy aparatów. Nasi specjaliści pomogą również w przypadku zalania smartfona czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Tak długo jak iPhone posiada obowiązującą gwarancję wiele napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych serwisach producenta. Przeszkody zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że usunięcie nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie każdy może ponieść. Na szczęście na terenie całej Polski, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnią praktyką nawet w półgodziny są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej marki nowej i starej generacji, dostępnych na rynku w okresie przeszłych 10 lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XR oraz XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, szukaj usługodawców, którzy podejmą się naprawy urządzeń Apple przesłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasze dane adresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555