Jakie kufry do motocykla?

Jakie kufry do motocykla?

Sprawdź, gdzie kupić kufry motocyklowe Givi, wejdź na www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]