OE Industry – polski lider w branży oświetlenia dla automotive i mobility

OE Industry – polski lider w branży oświetlenia dla automotive i mobility

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - z kompletną ofertą zapoznasz się na https://oeindustry.com.

Bardzo istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł bądź zlekceważenie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie być powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z najwyższej klasy niezawodnych świateł jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa codziennie musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, uprzywilejowanych i rolniczych

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road i agro. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez konkretne służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w trasie. A to zaledwie wycinek produktów spółki OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie wizję kontrahenta, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co istotne, spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Wskutek szczegółowych analiz potrzeb kontrahentów, silnej presji na wieloaspektowe testowanie nowych produktów oraz budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, OE Industry stało się liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane adresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]