Wybór kasku na motocykl

Wybór kasku na motocykl

Sprawdź, gdzie zamówić kaskowi na motor, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to obligatoryjny składnik garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasze dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]