Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz zamówić słoik z kranem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]