Balon na wino – ozdoba przyjęcia

balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]