Biżuteria z bursztynem

Biżuteria z bursztynem

Jeśli chcesz kupić biżuterię z bursztynem, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem

Biżuteria z bursztynem jeszcze długo nie wyjdzie z mody – zarówno u młodych ludzi, jak i nieco starszych osób. Jej popularność nie powinna bądź co bądź zaskakiwać – bursztyn jest wszak jednym z najatrakcyjniejszych materiałów, a łatwość jego w nadawaniu mu rozmaitych kształtów sprawia, że wytworzone z niego ozdoby można dopasować do aktualnych trendów. Aby zachować jej właściwości, musimy o bursztyn właściwie zadbać. O co chodzi? Przeczytajcie opracowany przez nas poradnik.

Zasady przechowywania biżuterii z bursztynem

Jantar to bardzo delikatny surowiec – dlatego biżuteria z bursztynem bezwzględnie musi być trzymana w odpowiednich warunkach. Każdy naszyjnik musimy zabezpieczyć miękką tkaniną, a potem dokładnie otulić folią i włożyć do drewnianego pudełka. Pamiętajmy, by w jednym opakowaniu nie trzymać dwóch przedmiotów – mogą się bowiem wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Złoto Bałtyku nie toleruje silnych środków chemicznych. Lepiej więc postąpimy, wybierając do jego czyszczenia delikatniejsze specyfiki – między innymi oliwę z oliwek lub kosmetyki dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być czyszczona delikatną ścierką, lekko nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie może być jej za dużo.

Jak odrestaurować biżuterię z bursztynem?

Odkopałeś w szafie starą biżuterię z bursztynem? Na pewno nadal jest piękna, ale czas odcisnął na niej swój ślad. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sytuację – najlepiej zatem zrobisz, prosząc o pomoc jubilera.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]