Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Skieruj się tu, aby zamówić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej liczby bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]