Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Jeśli chcesz nabyć czapraki dla koni, odwiedź tę stronę

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]