Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w walce z brudem

Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w walce z brudem

Więcej o czyściwie papierowym.

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają utrzymać najwyższe normy higieny w wielu firmach. Które z nich znajdują się aktualnie w sprzedaży? Na co należy zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach gospodarki się go używa?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są zazwyczaj używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych, w firmach produkcyjnych, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i chłonne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z tłuszczem, pyłem, wyschniętym brudem, plamami z oleju, jak również pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może też być użyte do przecierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry rąk, a jednocześnie są niezmiernie wytrzymałe, chłonne i elastyczne

Niekurzące się i nasączane – typy czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej opracowano czyściwa przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające pyłu, do usuwania trwałych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i stosowane są do czyszczenia różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]