Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Więcej o derkach

Derka specjalne przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, a także ochronę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można aktualnie kupić w sklepach online jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]