Namioty imprezowe – zastosowanie

Namioty imprezowe – zastosowanie

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Zalety namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy również maskownice w kilku kolorach.