Namioty ślubne – wesele we własnym ogrodzie

Namioty ślubne – wesele we własnym ogrodzie

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Stretch, Gwiazda, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Istotna jest również solidna budowa namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.