Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

drzwi drewniane na wymiar

Popularnym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z mahoniu, dębu oraz sosny

Drewno to ekologiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono przytulne i bardziej intymne, a poprawnie pielęgnowany zachowa się w bardzo dobrym stanie wręcz kilkanaście lat. Nowoczesne techniki umożliwiają bardzo dobre dopasowanie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się dobrą izolacją cieplną i niskim stopniem rozszerzalności – czyli nie wykrzywiają się. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu oraz mahoniu, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody i krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić też na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń klienta i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem wypukłym, fazowanym czy piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]