Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie. Dobór właściwego typu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i proste w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.