Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Znajdź drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe

Drzwi wejściowe spełniają sporo funkcji – ochraniają dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, strzegą przed kradzieżą oraz oddzielają od harmidru docierającego z dworu. Czemu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – trwałość i komfort termiczny

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją wytrzymałość oraz cechy od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno wygląda wspaniale i można je wykończyć na przeróżne sposoby. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że koszty ogrzewania nie są za wysokie, a mimo tego w pomieszczeniach panuje komfort cieplny. Wybierając drzwi do domu wypada rozważyć modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Ze względu na swoje właściwości znacznym popytem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, zatem świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Producenci oferują też wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku nienormatywnych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którym zależy na niesztampowym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje spersonalizowane wzory na zamówienie, a przy tym gwarantuje długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, np. witrażowe. Klienci mogą również wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Oprócz walorów estetycznych, trzeba również zaakcentować pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do sforsowania, gdyż obecnie często zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to domownikom bardzo dobrą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Żeby zabezpieczyć powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania stosuje się lakiery wysokiej jakości.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]