Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Sprawdź, gdzie kupić sztuczne rzęsy, wejdź na https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejsza wizytówka każdej kobiety. Obecnie nawet panie, którym los pożałował ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z czego są one wytwarzane i czy cechują wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – z futra norek syberyjskich, a może z jedwabiu?

Przedłużane rzęsy to szybka i niezawodna metoda na perfekcyjne zaakcentowanie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i bezkonkurencyjne efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku jedyne co należy wykonać to nalepić cały pasek do górnej powieki zaraz nad zarysem naturalnych rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei znakomicie zagęścić włoski, lecz można ich użyć tylko na zewnętrznych częściach oczu. Obecne w sprzedaży warianty rzęs są wytwarzane z naturalnych materiałów, takich jak proteiny jedwabiu, wyjaławiane ludzkie włosy lub włosie pozyskane z norek, ale również z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Aktualnie popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Jak dobrać przedłużane rzęsy?

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, aby nie przeciążać powieki i zapewniać maksymalny maksymalny komfort, a przy tym łatwe do nałożenia i wyjątkowo wytrzymałe. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku świetnie sprawdzające się na eleganckich kolacjach. Masz już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, że do ich nakładania konieczne są dodatkowe przybory – szczypczyki oraz hipoalergiczny klej, który nie wywoła podrażnień powiek. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się również nałożyć na skórę odpowiednią odżywkę, która wzmocni naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]