Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html uzyskasz więcej szczegółów o Renault części Kraków

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]