Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Więcej o paście do mycia rąk na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy rzemieślnicy – to tylko kilka grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie wszelkiego rodzaju sadze, farby, oleje, smary, a także, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najefektywniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta do mycia rąk – jak działa?

Pasta do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych bądź drobinki minerałów, usuwających zanieczyszczenia z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące stosowane w paście do mycia rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, by pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do rąk – niezastąpiona m.in. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk ma zastosowanie zazwyczaj w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Rzecz jasna przyda się także w gospodarstwa domowych – okaże się niezastąpiona w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]