Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Chcesz zamówić etykiety na wódkę? Wejdź na superbutelki.pl.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na urodziny, osiemnastkę bądź ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w ciekawą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można ulokować informację o słowa podziękowania, miejscu i dacie ślubu czy imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach oraz barwach, więc bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie imieninowej.

Etykiety na butelki – udekoruj własne przetwory

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, soki bądź wina, a potem dajesz je rodzinie lub znajomym nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając różnobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]