Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli chcesz zamówić blachę na rąbek, zobacz tu.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – zalety i przeznaczenie

Panele dachowe na rąbek wspaniale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz większe uznanie. Odporna na uszkodzenia i bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne oraz bardzo dobrze pasuje do wielu stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Blachy na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem trwałości i użytej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy powleczonej specjalną warstwą, która daje protekcję przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do obniżenia kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08